Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Altın Burada

6 ay önce   Firmalar   İstanbul   587 Ziyaret Referans: MrlNbWJayg5

Online kuyumcu denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Altın Burada, 1987 yılında sektöre adım atmıştır. Sevgi Teknoloji A.Ş. çatısı altında yer alan firma, hem perakende hem de online satış yoluyla geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Her zevke hitap eden altın boyunluk ve kolyeleri, zarif yüzük ve bileklikleri ile öne çıkmaktadır. Özel günler için set takılardan gümüş setlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Online satış kanalı altinburada.com üzerinden sağladığı alışveriş deneyimi, müşterileri tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Nitekim özel teslimat seçenekleri ve güvenli alışveriş deneyimiyle sektörde öne çıkmayı başarmıştır. Altın, pırlanta ve gümüş tutkunları için özel fırsatlar sunması gördüğü ilgiyi artırmaktadır. Ayrıca geleceğe yatırım yapmak isteyen müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Örneğin gram altın, ziynet altın, gramlık gümüş bunlardan sadece birkaçıdır.

Geleneksel zanaatı modern teknolojiyle birleştiren Altın Burada, eşsiz tasarımlara sahip ürünleriyle her zevke hitap etmektedir. Nitekim estetiği el işçiliğiyle öne çıkaran takıları birbirinden güzel seçenekler sunmaktadır. Altın, gümüş, pırlanta ve daha birçok ürün grubunda farklı stillerde takı çeşitleri üretmektedir. Üstelik sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için de özel takılara sahiptir.

Altın Burada’nın temel ilkeleri dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyetidir. Bu ilkeler sayesinde takı ve aksesuar alışverişlerinizi daha hesaplı ve güvenli hale getirebilirsiniz. Değerli mücevherat ve kaliteli aksesuarları arasından dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Ayrıca online satış mağazası altinburada.com üzerinden yapacağınız alışverişlerle bütçenizden tasarruf yapabilirsiniz. Küpe ve yüzüklerden set takımlarına, saatlerden pırlanta küpelere kadar birçok ürüne ulaşmak için altinburada.com’u ziyaret edebilirsiniz.