Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Çelebioğulları

6 ay önce   Firmalar   Gaziantep   568 Ziyaret Referans: ELYqaQlenjk

1984 yılında Gaziantep'te faaliyete başlayan Çelebioğulları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti., geleneksel baklava ustalığını günümüze taşımakta. Çiftçi Kardeşler tarafından temelleri atılan Çelebioğulları, 1993 yılında şirketleşti. 1998 yılında marka ismini tescil ettirerek ulusal ve uluslararası arenada daha güçlü bir varlık göstermeye başladı.

Baklavacı Çelebioğulları, geleneksel baklava ustalığını günümüze taşırken dünyanın dört bir yanındaki lezzet arayışlarına karşılık vermekte. Gaziantep'in tarihi dokusunu yansıtan geleneksel taş fırınlarda mahir ustaların ellerinden çıkan her baklava adeta bir sanat eseri niteliğinde. Hem kalite hem de hijyen konusunda gösterdiği hassasiyet müşterilerinin güvenini kazanmasını sağlamakta.

Çelebioğulları, Gaziantep'te toplam 6 şubesiyle hizmet vermekte. Bunlar Gaziler Caddesi (Elmacı Pazarı), Gazi Muhtar Paşa, Demokrasi Bulvarı (Ünaldı), İbrahimli, Karataş ve Beylerbeyi şubeleridir. Ayrıca sıcak nokta şubelerinde de satış gerçekleştirmekte. Bunların yanı sıra internet üzerinden de online baklava satışı yaparak geniş kitlelere ulaşmakta.

40 yıllık baklava serüveninde Çelebioğulları, geleneksel lezzet mirasını korumakta. Mehmet Çiftçi'nin önderliğinde baklava çeşitlerini tüketicilerin beğenisine sunmakta. Örneğin fıstıklı baklava, cevizli baklava, midye baklava, bülbül yuvası bu lezzetlerden sadece birkaçı. İster kiloyla, isterseniz tepsiyle veya adetle sipariş verebileceğiniz bu ürünlerin tadı damağınızda uzun süre kalacak. Çelebioğulları, aynı zamanda da modern teknolojiyi kullanmakta. Bu sayede baklava severlere internet üzerinden baklava siparişi verme imkanı sağlamakta.

Gaziantep'e yolunuz düşerse lezzetli bir baklava deneyimi için Çelebioğulları'nı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Veya dilerseniz internet sitesi üzerinden de baklava siparişi verebilirsiniz. Baklava çeşitlerinin yanı sıra Çelebioğulları'nın yöresel lezzetlerini de mutlaka denemelisiniz. Özenle seçilmiş kuruyemiş çeşitleri, salça, sos, kurutmalık, meyve kurusu gibi ürünleriyle Çelebioğulları birbirinden güzel lezzetlere ulaşmanızı sağlıyor.