Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Fozy

3 ay önce   Firmalar   Bursa   256 Ziyaret Referans: kEKQe1RaJYv

Konum: Bursa


Bursa merkezli Fozy Toptan Satış Bebe ve Çocuk Giyim, faaliyetlerine 2021 yılında başlamıştır. Bebek ve çocuk giyim sektörünün önde gelen markalarını müşterilerine sunmaktadır. Yüksek kalite, güvenilir ticaret ve rekabetçi fiyat politikasıyla sektörde öne çıkmayı başarmıştır. Yerli pazarların yanı sıra yurt dışı pazarlarda da satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Arap ülkeleri ile Rusya, Balkanlar ve Türk Cumhuriyetleri en çok satış yaptığı yabancı pazarlardır.

Kısa bir süre önce sektöre adım atan Fozy, toptan çocuk giyim sektöründe hızla tanınan bir marka haline gelmiştir. Bu hızlı ivmenin en önemli sebepleri Fozy’nin müşteri memnuniyetine verdiği önem, yüksek kalite standartları ve geniş ürün yelpazesidir. Fozy’nin iş birliği yaptığı markalar arasında Cocosiss, Miniborn, Elayza, Toysi Kids, Lilax Bebe, Bombili, Miniworld gibi sektörün öncüleri bulunmaktadır.

Fozy Toptan'ın online satış sitesi fozy.com.tr, çocuklar ve bebekler için geniş bir giyim koleksiyonuna sahiptir. Her yaş grubuna hitap eden çeşitli giyim ürünleri sunması gördüğü ilgiyi artırmaktadır. Örneğin erkek bebek kıyafetleri, kız bebek hastane çıkış setleri, bebek eşofman takımları satışını gerçekleştirdiği ürün gruplarından bazılarıdır. Ayrıca kız çocuk elbiseleri ve erkek çocuk giysi setleri de Fozy’nin sunduğu seçenekler arasındadır.

Fozy Toptan aynı zamanda da kendi üretimi olan günlük çocuk giyim ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Çocuklar için likralı bodyler, atletler, penye şortlar ve tişörtler Fozy’nin en çok ilgi gören ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin hepsi farklı yaş ve beden seçeneklerine sahiptir. Ürünleri incelemek ve avantajlı fiyatlardan sipariş vermek için fozy.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.