Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Kuafördepo

1 ay önce   Firmalar   Bursa   253 Ziyaret Referans: 4yJrb2KdWLD

Konum: Bursa


Kuafördepo Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri, 2008 yılında Bursa'da kurulmuştur. Kuaför malzemeleri alanında hizmet veren Kuafördepo, online satış sitesi kuafordepo.com üzerinden sektörün ihtiyaç duyduğu berber malzemeleri ile kişisel bakım ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Kalite ve güvenilirliği ilke edinen Kuafördepo’nun geniş ürün çeşitliliği ve üstün hizmet kalitesi sektörde öne çıkmasını sağlamıştır.

Kozmetik ve kuaför salon ekipmanlarını uygun fiyatlarla satışa sunan Kuafördepo’nun ürün yelpazesi oldukça geniştir. Saç bakımından kesim ve şekillendirme aletlerine, tıraş ve sakal bakım ürünlerinden kuaför mobilyalarına kadar pek çok başlıkta birbirinden güzel ve hesaplı ürün seçeneklerine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyen firma, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için özenle çalışmaktadır.

Kişisel bakım ve kuaför malzemeleri alanında ihtiyaçlar her geçen gün değişmektedir. İlerleyen teknolojiyle birlikte ortaya çıkan yenilikler, tedarikçi firmaların sürece hızlı adaptasyonunu gerektirmektedir. Ürün çeşitliliğini sürekli güncel tutan Kuafördepo bu yeniliklere hızla ayak uydurarak sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu sayede yalnızca müşteri memnuniyetini artırmakla kalmamakta, aynı zamanda da sektördeki standartları yükseltmektedir.

Kuaför veya berber işletmeniz varsa ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım, hijyen ve temizlik ürünleri için kuafordepo.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi ve geniş ürün yelpazesiyle Kuafördepo, sektördeki büyümesini müşteri memnuniyetini artırarak sürdürüyor. Kuaför veya güzellik salonu gibi işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri Kuafördepo fırsatlarıyla en uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz. Saç kesimi ürünlerinden tıraş ve sakal bakımı gereçlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle Kuafördepo, her türlü bakım ve kozmetik ürünü için birbirinden güzel fırsatlar sunuyor.