Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Yalın Grup

6 ay önce   Firmalar   İstanbul   312 Ziyaret Referans: gW4QbYKezqM

Kağıt ve plastik paketleme malzemeleri tedarikçisi Yalın Grup, ambalaj sarf malzemeleri pazarının en önemli oyuncularından biridir. Türkiye’deki birçok sanayi tesisine ev sahipliği yapan Marmara Bölgesi ve Trakya çevresine ürün tedariki sağlamaktadır. Firmanın hedefi, müşterilerine kaliteli ürün sunarak rekabetçi olmak ve sektörde standartları yükseltmektir. Temel ilkeleri ise sürdürülebilirlik, ilkesellik ve doğaya saygı üzerine kuruludur.

Ambalaj sarf malzemeleri söz konusu olduğunda geniş bir ürün çeşitliliğinden bahsetmek mümkün. Örneğin koli bandı, karton kutu ve köşebent, streç film gibi daha pek çok ürün bu grupta yer almakta. Tüm bu ürünleri tek bir kanaldan temin etmek zordur. Oysa Yalın Grup geniş ürün yelpazesiyle işletmelerin ambalaj sarf malzemesi ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılamakta. Üstelik sağladığı uygun fiyat avantajı da gördüğü ilgiyi artırmakta.

Ülkemizde sanayi bölgelerinin yoğun olduğu Marmara ve Trakya’da karton ve plastik ambalaj malzemelerine talep yüksektir. En çok sipariş verilen ambalaj ürünleri arasında koli bandı üst sıralarda yer almakta. Ayrıca streç film, karton kutu ve köşebent gibi ürünlere de talep yüksek. Yalın Grup işletmelerin kağıt, plastik ve paketleme malzemeleri ihtiyaçlarında akla ilk gelen tedarikçilerden biridir. Sektördeki gücü sayesinde müşterilerine uygun fiyatlı çözümler sunmakta ve operasyonların kesintisiz devamını sağlamaktadır.

Marmara Bölgesi veya Trakya’da hizmet veriyorsanız Yalın Grup’un paketleme çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede kargo ve nakliye süreçlerinizi daha güvenli hale getirmeniz mümkün. Toptan ambalaj malzemeleri, baskılı veya baskısız kutu tipleri ve daha birçok ürüne en uygun fiyatlarla sahip olmak için yalingrup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.